Слот Valley of The Gods: рушайте в Долину Богів демо або на гроші

Оновлено: 11.01.2024

Стародавній Єгипет часто стає темою відео-слотів, і в цьому випадку він дійсно приносить успіх. Долина Богів - відомий слот від Yggdrasil Gaming в інтернет казино Ріобет, розроблений на основі цієї атмосфери, що вирізняється високою якістю. У цій грі ви знайдете реліквії і зможете забрати призи, гідні великого фараона. До того ж, ми розповімо про найцікавіші моменти Valley of the Gods. Тож продовжуйте читати, щоб дізнатися всі подробиці.

Як грати в Valley of the Gods

Що стосується стратегії, ми можемо запропонувати кілька корисних вказівок, які допоможуть збільшити ваші виграші. Але не варто розраховувати на 100% повернення всіх ставок. Усі слоти працюють на основі генератора випадкових чисел, тому удача відіграє ключову роль. Проте дотримання наших рекомендацій поліпшить ваш ігровий досвід.

  • Суворе управління бюджетом - запорука успіху. Завжди діліть виграші між ігровим бюджетом і банківським рахунком.
  • Вивчіть механіку слота. Спеціальні бонусні раунди максимізують ваші виграші.
  • Зіграйте в демо-версію, перш ніж почати робити ставки. Ці знання пізніше допоможуть заробити.

Особливості та функції Valley of the Gods

Параметр Інформація

Особливості

Множник, Респіни

Дата Релізу

24.08.2017

Розробник

Yggdrasil

Тип

Відео Слот

Тематика

Єгипет

Ставки

1 UAH - 500 UAH

Респіни

Так

Множники

Так

Повернення

96.2%

Волатильність

Висока

У Valley of the Gods стандартна конфігурація: 5 барабанів, 4 ряди і 45 ліній для ставок, що дає понад 3,000 можливостей перемоги. З 20 рівнями ставок мін. ставка варіюється від 1 UAH до 500 UAH, що ідеально підходить для новачків. Загалом, гра пропонує достатню гнучкість для будь-якого бюджету. У грі є кілька унікальних функцій, про які ми докладніше розповімо пізніше.

Респіни в Valley of the Gods

Хоча конкретного раунду з фриспінами немає, автомат надає безліч респінів. При кожному виграші ви отримуєте респін, і якщо респін теж виграшний - ще один респін. Це може призвести до серії виграшів, які ви отримаєте за вартість однієї ставки. Ця функція значно може підтримати ваш бюджет.

Знищення блокувальників

Під час основної гри ви помітите скарабеїв у кутах екрана. Їх 12, і вони називаються блокувальниками. При виграші, золоті скарабеї атакують блокувальники. Якщо у вас достатньо виграшів, усі блокувальники знищуються і перетворюються на різнокольорових жуків. Збираючи їх, ви можете отримувати додаткові призи, такі як множники. Деякі цінні бонуси включають:

Екстра життя

Ви заробляєте додаткове життя, набравши п'ять червоних жуків. Воно активує респін, якщо ваш початковий респін не приніс виграшу. Кількість екстра життів відображається в правому куті екрана.

Множники

Після знищення всіх блокувальників, вам присуджується подвійний множник. Можна збільшити цей множник, зібравши п'ять синіх жуків. Загальний множник відображається в лівому кутку екрана.

Висновок

Нам відомо, що Yggdrasil - один із найкращих розробників програмного забезпечення в індустрії, і цього разу вони дійсно перевершили себе. Підбиваючи підсумок, слот Valley of the Gods відповідає більшості критеріїв, щоб стати найкращим вибором для кожного, хто його випробує. Спробувавши його, ви переконаєтеся, що в ньому все зроблено правильно.