Грати в Sweet Bonanza онлайн безкоштовно і на реальні гроші

Оновлено: 11.01.2024

Sweet Bonanza являє собою яскраву і різнокольорову гру, яку, без сумніву, гідно оцінять поціновувачі солодощів і щедрих грошових призів. Дизайн слота виконаний у стилістиці кондитерського заводу, де в ролі символів виступають зображення солодощів, фруктів і льодяників

Слот Sweet Bonanza відкриває перед гравцями чарівний світ, де всюди витають аромати солодощів, льодяників і фруктів. Цей ігровий автомат був випущений у 2024 році знаменитим розробником Pragmatic Play і швидко завоював своє шановне місце на сайті онлайн казино Ріобет.

Символи слота Sweet Bonanza

Основну область слота займає ігровий простір з іконографією, що акцентує основну тематику. Контрольна панель, розташована в лівій частині, виконана відповідно до класичного стилю азартних ігор. У ролі основних символів виступають:

  • Банани - х2
  • Виноград - х4
  • Диня - х5
  • Слива - х8
  • Яблуко - х8
  • Синя цукерка - х12
  • Зелена цукерка - х15
  • Фіолетова цукерка - х25
  • Серце - х50
  • Льодяник - х100

Виплати забезпечені, якщо на ігровій сітці утворюється група з 12 однакових символів. Гравцеві необхідно сформувати комбінацію з мінімум 8 ідентичних картинок, що відкриває доступ до трьох рівнів виграшу.

Льодяник, що грає роль Скаттера, збільшує ставку в 100 разів при появі 4 або більше таких іконок на ігровому полі.

Важливо відзначити, що за один ігровий раунд можливе отримання декількох виграшних комбінацій, що підтверджує високу прибутковість цього ігрового автомата.

Бонуси в ігровому автоматі Бонанза

Ігровий автомат Бонанза містить функцію Ante Bet, що надає унікальний шанс активації бонусних раундів, уникаючи очікування появи бонусних елементів. Розмір оплати за цю можливість становить вартість ставки, помноженої на 100.

Роль символу розкиду, або скатера, грає округлий льодяник на паличці. Він здатний утворювати комбінації в будь-якій точці екрана, починаючи від чотирьох і більше зображень. Чотири таких льодяника на полі вже гарантують гравцеві нагороду і запуск десяти безкоштовних обертань. Ще три таких символи дарують додаткові п'ять безкоштовних спінів.

Бомбачка - це множник, який зустрічається виключно під час безкоштовних спінів. Цей елемент відображає коефіцієнт, який може коливатися від х2 до х100. Цей показник використовується для множення призів під час підрахунку виплат. Множник зберігається протягом усього циклу безкоштовних обертань.

Функція "Каскаду" присутня в кожному обертанні. Коли в процесі спіна на ігровому полі формується призова комбінація, вона зникає у спалаху, а на місці зниклих символів з'являються нові. Це надає величезну можливість для додаткових призових нарахувань. Вибухи цукерок тривають доти, доки не закінчиться формування виграшних комбінацій. Зрештою, множник підсумовується і застосовується до загального призового фонду.