Грати в автомат Sakura Fortune онлайн безкоштовно і на реальні гроші

Оновлено: 11.01.2024

Слот Sakura Fortune представлений компанією Quickspin. Ви можете грати в нього на комп'ютері, мобільних пристроях і планшетах зі ставками від 0,2 до 100 євро за обертання. За тематикою гра заснована на японській культурі та пропонує 3 бонусні функції:

  • повторні обертання
  • безкоштовні обертання
  • таємничі зрушення.

Візуально ігровий автомат Сакура Фортуна вражає своєю красою, що стандартно для ігор від Quickspin. Ви потрапляєте у світ чарівних квітучих дерев і золотих драконів, де красива принцеса бореться зі злими імператорами заради незліченних багатств. Сакура - це дерево вишневої сакури, і воно є фоном для гри.

Параметр Інформація
Гра: Sakura Fortune
Постачальник: Quickspin
Тип: Відеослот
Барабани: 5
Лінії виплат: 40
Діапазон ставок: 0,2 до 100 євро
Бонусні функції: Так (3)
Безкоштовні обертання/Множитель 5-10/1x
RTP %: 96.58%
Максимальний виграш: 1,087x

Символи гри

У ролі символів із меншим коефіцієнтом виступають зображення давньокитайських монет різних металів: від бронзи до золота. Символи з вищою вартістю представлені нефритовим зображенням лева, статуеткою дракона і портретами трьох представників царюючої династії: імператора, його спадкоємця і принцеси. Щоб отримати виграш, потрібно зібрати від трьох однакових іконок у ряд, починаючи з лівого боку екрана.

Основний персонаж ігрового автомата Ріобет онлайн - східна принцеса, королівська особа, відображена на розширеному символі, який може зайняти весь вертикальний розмір рулону. Цей образ комбінує в собі ролі дикого символу і розкиду. Ви можете побачити його лише на другому, третьому і четвертому дисках.

Бонусні функції в ігровому автоматі Sakura Fortune

Що стосується бонусних функцій, стежте за диким символом Принцеси: дві повні стопки таких символів в основній грі активують функцію повторного обертання Sakura Fortune. Кількість повторних обертань залежить від кількості диких символів, які активували функцію. Якщо ви отримаєте додаткові бонуси в казино Ріо Бет або дикі символи, ви заробите більше повторних обертань. Функція триває до тих пір, поки на барабанах не з'являються нові дикі символи.

Функція безкоштовних обертань активується, коли на екрані з'являється 3 або більше символів scatter, починаючи з першого барабана, зліва направо в одному обертанні. Ви отримуєте 5 безкоштовних обертань, і будь-який дикий символ Принцеси, що з'явився під час цієї функції, розширюється, повністю покриваючи барабан. Дикий барабан залишається на своєму місці протягом всієї функції і дає вам додаткове безкоштовне обертання!

Далі, у вас є функція "Таємничий Зрушення", яка активується, коли 2 або більше диких символу Принцеси з'являються на барабанах в основній грі. Здебільшого, є шанс, що вони можуть зсуватися таким чином, щоб дати вам повну стопку (або дикий барабан). Це, своєю чергою, активує функцію повторного обертання Sakura Fortune.

Висновок

Слот Сакура Фортуна може здатися простим, але він дуже прибутковий і, отже, волатильний. Ключем до великого виграшу є дикі символи Принцеси у всіх трьох бонусних функціях, причому функція безкоштовних обертань надає можливість отримати 5 заблокованих диких барабанів.