Слот Razor Shark: грати в ігровий автомат Акула від Push Gaming безкоштовно

Оновлено: 11.01.2024

Огляд ігрового автомата Razor Shark

Виробник Push Gaming
Реліз 2019
Прибутковість 96,70%
Стеля виграшу Без обмежень
Ступінь ризику Високий
Кількість ліній 20
Структура 5×4
Фрі спіни Є
Опція купівлі бонусу Відсутня
Режим прискорення У наявності

Перелік звичайних і спеціальних символів

  1. Біла акула - найцінніший знак. Вона ще служить вайлд-знаком, що підміняє будь-який інший.
  2. Функцію символу розкиду (scatter) виконує підводна бомба. Поява трьох або більше мін ініціює бонусний цикл фриспінів.
  3. Ще важливими знаками виступають різні типи акул. Поява великої кількості акул на слоті може сигналізувати про потенційно великий приз.
  4. І як же без стандартних знаків, які створюють атмосферу гри? Razor Shark слідує цій же логіці. Тут ви виявите:
  • Акваланг
  • Плавники
  • Маску
  • Підводну камеру.

Які бонуси є в ігровому автоматі Разор Шарк?

Знак підводної бомби в ігровому автоматі Розор Шарк виконує функцію скаттер-символу. Якщо удача прихильна до вас і автомат випустить одночасно три таких символи, тоді почнеться бонусний раунд із безкоштовними спінами.

Додаткові можливості в бонусній грі

Етап бонусів закінчується, коли всі водорості спливають вниз барабанів. Однак, кожен наступний спін має шанс створити новий шар водоростей. Це дає можливість для нескінченних безкоштовних обертань у Razor Shark. З новим обертанням, коефіцієнт виграшу збільшується, створюючи потенціал для здобуття значних призів.

Таємничий ряд символів

Таємничі ряди є вертикальними лініями з чотирьох символів, представлених у вигляді водоростей. Головна концепція полягає саме в тому, що під час їхнього розкриття на місці водоростей з'являються однотипні знаки. Великим успіхом буде, якщо всі знаки з водоростями перетворяться на дикі символи, представлені білими акулами.

Золота акула

Таємничий ряд може раптово стати золотою версією акули. Кожен із цих знаків дарує вам миттєвий виграш у діапазоні 1-2500 x. Деякі золоті версії акули можуть перетворитися на підводні бомби й ініціювати фрі спіни.

Спеціальний множник бонусу

Перевага бонусних стадій в ігровому автоматі Razor Shark полягає в ексклюзивному множнику призів. Призові гроші від кожного обертання в Ріобет Україна подвоюються завдяки бонусному множнику, що відображається на погризені акулою дошці для серфінгу. Цей множник починає свій відлік з одиниці, збільшуючись на одиницю з кожним наступним обертанням.