Онлайн слот Midas Golden Touch грати безкоштовно або з виведенням грошей

Оновлено: 11.01.2024

Багато хто з ранніх років знайомий із царем Мідасом, який міг перетворювати все, до чого торкався, на золото. Саме цей сюжет послужив основою для створення нового автомата під ім'ям Midas Golden Touch.

Ця новинка обов'язково викличе інтерес у користувачів Ріобет online, адже вона пропонує не тільки захопливу історію, а й шанс на отримання головного призу в розмірі мільйон монет. Неодмінно варто спробувати себе в інтернет-слоті Midas Golden Touch заради такого призу. Якщо ж ви сумніваєтеся у своїх здібностях, вам доступна пробна версія для тестування.

Символи та їхні значення

Ігрове поле автомата прикрашене світлими зображеннями, що привертають увагу та виконують функції головних знаків. При цьому всі знаки поділені на кілька груп. Перша група знаків слота Midas Golden Touch представлена тематичними іконами, що відображають:

  • Кубок
  • Шкатулку
  • Монарха Мідаса
  • Лавровий вінок із золота

Другу категорію утворюють класичні символи, відображені у формі гральних карт, починаючи від Дев'ятки і закінчуючи Тузом. У слоті Midas Golden Touch деякі особливі персонажі несуть у собі унікальні можливості:

  • Скаттер - це символ королівських воріт;
  • Вайлд - це магічні руки Мідаса.

З їхньою допомогою гравці можуть заробити бонусні нагороди.

Гра з бонусами в Midas Golden Touch

В автоматі Midas Golden Touch не передбачені ігри на ризик і спеціальні раунди, як в інших слотах Ріобет казино. Замість цього, гравцеві надаються різні додаткові можливості. При зборі від трьох до п'яти скатер знаків на барабанах, ви можете розраховувати на від 10 до 20 фрі спінів.

У процесі цих спінів запускається функція Stiky Respin. Зі стартом кожного спіна, Wild знак з'являється на гральному полі. Призові поєднання блокуються, тоді як інші позиції продовжують обертатися. Цей механізм триває до ситуації, де нові символи утворюють призову комбінацію.

Процес гри

На ігровому майданчику ви не знайдете нічого незвичайного. Ігрові дії розвиваються на п'яти барабанах, де розташовуються 3 рядки. Кількість стаціонарних виплатних ліній становить 15. Виграшні комбінації формуються з ідентичних зображень на переможній лінії, що йде з лівого краю вправо.

Спочатку рекомендується випробувати демонстраційний режим машини Midas Golden Touch, а потім переходити до справжніх ставок. Їхня величина може варіюватися від 0.1$ до 100$. Панель керування має традиційні регулювання і кнопки запуску.

Призи нараховуються за такою методикою:

Символ Діапазон винагород
Кубок 400-2000 коїнів
Знаки карт 100-750 коїнів
Вінок із золота 500-2500 коїнів
Мідас і Вайлд знак 1000-7500 коїнів
Коробка 300-1500 коїнів