Spinball - ігровий апарат грати онлайн безкоштовно без реєстрації

Оновлено: 11.01.2024

Spinball - це не зовсім звичайний ігровий автомат Ріобет, і компанія Tom Horn Gaming, здається, прагне запропонувати щось новаторське і незвичайне. Запланована до випуску в грудні 2023 року, ця ігрова машина не матиме звичних для таких ігор барабанів і ліній. Звідки черпається натхнення, стає абсолютно ясно, оскільки тут використовується аркадна гра в пінбол.

Spinball, незвичайна гра, включатиме в себе такі можливості, як Відбійники і Прискорювач Лівого Пандуса, а також надаватиме шанс дістатися до Шляху Безкоштовних Обертань. Це ігровий автомат, який був об'єднаний з пінболом, і результат ближче до останнього, ніж до першого. Можливі виграші в розмірі до 1,440x від ставки, що означає, що ви можете перетворити ставку в $100 на джекпот $144,000. Відсоток повернення (RTP) становить 96%, тому, незважаючи на зовнішню схожість з аркадною грою, вона приноситиме виграші не гірше за будь-який слот.

Характеристики

Параметр Значення
Дата випуску Грудень 2023 р.
Постачальник Tom Horn
Макс. RTP 96.00%
Макс. і мін. ставки (€/$) 1.00 - 100.00
Макс. виплата 144,000
Волатильність Дуже низька (1/5)
Частота влучень 100.00%

Як грати в Spinball?

Процес ставок тут досить простий.

Вам потрібно вибрати ставку на всю ігрову область, не прив'язуючись до ліній або окремих виграшних комбінацій. Просто натисніть на кнопку Ставка, щоб відкрити нове меню, в якому вказані значення від $1 до $100.

Що стосується винагород, які тут можливі, Tom Horn оголосила, що максимальний виграш у Spinball складе 1,440x від ставки, що дорівнює виплаті $144,000. Тут немає окремих виграшів, які ви можете сформувати, є тільки місця, куди може влучити куля і принести вам виграш.

Також згадується, що волатильність гри хитромудро створена як низька, тож виграші відбуваються часто і ви залишаєтесь у грі. Це не гра, яка швидко збанкрутує вас, що добре для середньостатистичного гравця, але вона також не має великого потенціалу.

Зрештою, гра пропонує гідне повернення, очікуваний відсоток віддачі становить 96% від того, що було поставлено всередині.

Особливості гри Спінбол

Це вважається відеослотом, але гра на Ріобет може дещо відрізнятися від ваших очікувань.

Спінбол використовує кілька типів функцій, які ми описуємо нижче.

  • Відбійники: вони гарантують, що гравці отримають великі виграші при кожному обертанні, щоб вони не пішли з порожніми руками.
  • Прискорювач Лівого Пандуса: це функція, яка принесе великі виграші.
  • Шлях Безкоштовних Обертань: якщо куля потрапляє сюди, ви можете виграти 5 безкоштовних ігор. Трохи мінусів - це те, що ви не можете отримати додаткові безкоштовні обертання.