Elven Princesses - огляд популярного онлайн слота від Evoplay

Оновлено: 11.01.2024

Elven Princesses від Evoplay - це чарівний ігровий автомат у Ріобет online casino, натхненний світом ельфійських принцес. Пориньте в атмосферу чарівництва та пригод, де ельфійки панують у своєму чарівному королівстві. Автомат вражає своєю деталізацією і якістю графіки. Фон являє собою чарівний ліс, а на барабанах зображені різні ельфійки, а також їхні чарівні амулети та зброя, анімації під час виграшних комбінацій додають динаміки та захоплюють увагу гравця.

Характеристики гри

Параметр Опис
Тип слота Відеослот
Тема Ельфи, фентезі
Барабани 5
Активні лінії 30
Волатильність Середня
RTP (Повернення гравцеві) Близько 96%
Максимальний виграш х200 від ставки
Бонусні раунди Є (безкоштовні обертання, множники тощо)
Wild-символ Є
Scatter-символ Є
Джекпот Відсутній
Демо-режим Є
Мобільна версія Так

Символи та механіка слота Elven Princesses

Ігровий автомат Elven Princesses складається з 5 барабанів, 3 рядів і 30 ігрових ліній. За допомогою дев'яти звичайних символів, а також символів "розкид" і "дикий", ви зможете формувати виграшні комбінації. Для цього необхідно, щоб три або більше однакових символів вишикувалися зліва направо. Якщо у вас вийде послідовна комбінація з ідентичних символів, виграш буде ще більшим.

На барабанах представлені три ельфійські принцеси: Маг, Воїн і Лучник. Вони є найціннішими символами. Серед інших символів можна знайти обладунки, прапор, чашу, сокиру, стріли, намисто і корону.

Корона є "диким" символом і може замінити всі інші символи, крім символів "розкид". До того ж, цей символ має множник. Корона також виступає в ролі символу "розкид" і з'являється тільки на другому, третьому і четвертому барабанах. Вона також активує функцію безкоштовних обертань, про яку ми розповімо докладніше нижче.

Бонусні функції та множники

Оскільки в грі беруть участь три принцеси, для кожної з них передбачено відповідні бонусні функції. Залежно від того, яку принцесу ви виберете, на вас чекають різні нагороди. Давайте розглянемо, що ви отримаєте, активувавши бонусні функції кожної з принцес.

Як уже згадувалося, у грі три ельфійські принцеси, і відповідно, можна очікувати трьох різних бонусних функцій. В основній грі після кожного обертання можуть активуватися три випадкові події. Однак для цього на барабанах має бути менше двох символів "розкид". Ці випадкові події збільшують імовірність утворення виграшних комбінацій. Ось як можуть проявитися ці три випадкові події:

  • Символ "Дикий Воїн" - до 3 "диких" символів з'являться на барабанах по діагоналі.
  • Символ "Дикий Лучник" - до 3 "диких" символів можуть з'явитися на барабанах у випадковому порядку.
  • Символ "Дикий Маг" - другий, третій, четвертий і п'ятий барабани будуть покриті "дикими" символами.

Безкоштовні обертання в автоматі Elven Princesses

Існує три типи безкоштовних обертань, які можуть бути активовані випадковим чином. Для активації всіх безкоштовних обертань потрібно, щоб на барабанах з'явилося три або більше символів "розкид". Кожен тип безкоштовних обертань пов'язаний з однією з Ельфійських Принцес.

Тип безкоштовних обертань Кількість обертань Додаткові функції

Воїн

9

+3 обертання при появі нового символу "розкид"

Лучник

7

Початковий множник x3, +1 при новому символі "розкид"

Маг

5

3 "липких" диких символи, новий "розкид" стає "липким"